EMM, MDM Specialista zaměstnání, povolání, pracovní místo

EMM, MDM Specialista povolání, zaměstnání

Bookmark and Share

Popis pracovního místa, náplň práce a další charakteristiky povolání a zaměstnání EMM, MDM Specialista

Název pracovního místa, povolání: EMM, MDM Specialista

EMM, MDM Specialista alternativní názvy povolání a zaměstnání:

MDM Administrátor
Specialista EMM, MDM
Specialista oddělení mobilit
Specialista MDM systémů
Specialista systémů pro správu mobilních zařízení

EMM, MDM Specialista obvyklá oddělení ve firmě

Oddělení IT, Oddělení správy informačních systémů, Oddělení správy mobilních zařízení, Oddělení MDM

EMM, MDM Specialista náplň práce:

Zodpovědnost za dodržování strategie v oblasti mobilních technologií a související architektury. Podíl na stanovování mobilní strategie. Udržování EMM (MDM) systému. Spolupráce na vývoji, implementaci a distribuci interních mobilních aplikací a obsahu. Školení pracovníků MDM podpory první a druhé úrovně. Řešení systémových problémů s dodavatelem EMM systému, externích služeb, operátorem nebo výrobci mobilních telefonů a tabletů.

EMM, MDM Specialista nadřízené pracovní pozice:

Manager oddělení IT
Vedoucí správy mobilních zařízení
Vedoucí oddělení EMM, MDM
Manager EMM

MDM Administrátor podřízené pracovní pozice a pracovní místa:

Samostatná pozice bez přímých podřízených, koordinace a školení pracovníků prvního a druhého stupně podpory v oblasti správy mobilních zařízení.

Předpoklady pro výkon zaměstnání EMM, MDM Specialista

systémový přístup, komunikativnost, pečlivost, odpovídající IT znalosti

Specialista EMM, MDM požadavky zaměstnavatelů

EMM oblasti: Správa mobilníchj zařízení (Mobile Device Management, MDM), Aplikační management (Mobile Application Management, MAM), Správa firemního obsahu (Mobile Content Management, MCM), Mobile Browsing Management (MBM), Správa emailu a PIM fcí (Mobile Email Management, MEM, PIM), Bring Your Own Device (BYOD, CYOD, COPE)
EMM řešení, sytémy: MobileIron, AirWatch by Vmware, Microsoft Enterprise Mobility Suite (EMS, InTune), BlackBerry BES10, IBM MaaS360 MDM, SAP Afaria MDM, Samsung EMM, Hypori VMI, JAMF, SOTI MobiControl
Apple, iOS platforma: iTunes, iTools, Xcode, Apple Configurator, iPhoneConfigurationUtility, MacOS Server, AppConnect for iOS
Win platforma: WP, W10M: MS SDKs, Microsoft Visual Studio, Office365, MS Exchange Server, Symantec Enterprise Certificate, Win Mobile Apps Signing, Xamarine
Android platforma: Android Studio, SDK tools, Android for Work (AfW), Samsung KNOX, AppConenct for Android
Databázové struktury: LDAP, AD, MS SQL, MySQL
Další IT technologie: APN, VPN, Kerberos, WIFI, PSPad, Virtualizace informačních systémů, HA, kancelářské aplikace

Pracovní podmínky pro pracovní místo EMM, MDM Specialista

Práce je vykonávána v kancelářích a zasedacích místnostech, komunikace s pracovníky podpory osobní, telefonický, emailová i formou komunikátorů (např. Skype for Business)

EMM, MDM Specialista obvyklá školení a vzdělávací kurzy

trénink a školení zaměřené na jednotlivé oblasti Enterprise mobility managementu ? MDM, MAM, MCM,MBM, PIM funkce, jednotlivá EMM řešení, ITIL, novinky v olastech jednotlivých mobilních platforem, komunikační dovednosti

MDM Administrátor - MDM, EMM Specialist názvy pozice v angličtině

MDM, EMM Specialist
MDM Administrator
EMM, MDM Professional
Mobile Device Management Specialist
Enterprise Mobility Management Professional
Smart Devices Specialist

EMM, MDM Specialista profesní životopis vzor ke stažení

Vzor strukturovaného profesního životopisu pro pracovní pozici MDM Administrátor ke stažení zdarma v českém jazyce

EMM, MDM Specialista průvodní dopis vzor ke stažení zdarma

Vzor průvodního dopisu (motivačního dopisu, žádosti o zaměstnání) ke stažení zdarma v češtině pro pracovní místa EMM, MDM Specialista, MDM Administrátor, Specialista EMM, MDM

MDM Administrátor - MDM, EMM Specialist životopis vzor v angličtině ke stažení

Vzory profesního strukturovaného životopisu (CV, Curriculum Vitae, Resume Sample) v angličtině pro pracovní pozici MDM, EMM Specialist, ke stažení zdarma

MDM, EMM Specialist motivační dopis vzor v angličtině ke stažení

Vzor motivačního dopisu (Cover Letter, Application Letter, Motivation Letter) v anglickém jazyce ke stažení zdarma pro pracovní místa MDM, EMM Specialist, MDM Administrator, EMM, MDM Professional

Specialista EMM, MDM popis pracovního místa v angličtině

Anglickou verzi popisu pracovního místa a náplně práce (Job Description) pro povolání a zaměstnání EMM, MDM Specialista (MDM, EMM Specialist, MDM Administrator) naleznete na stránce:

MDM Administrátor nabídky práce a zaměstnání:

Volná pracovní místa, nabídky práce a zaměstnání pro pracovní místa EMM, MDM Specialista, MDM Administrátor, Specialista EMM, MDM, Specialista oddělení mobilit naleznete zde:

Povolání, zaměstnání z oboru: Informační technologie a telkomunikace

Autor: (c) Aditus consult s.r.o. - personální agentura

Popis pracovního místa EMM, MDM Specialista zobrazen: 3586

Další popisy pracovních míst a pracovní náplně povolání a zaměstnání

(c) Aditus Consult s.r.o.
personální agentura

(c) Hledám Práci.cz
pracovní server