Podpora uživatelů mobilních zařízení zaměstnání, povolání, pracovní místo

Podpora uživatelů mobilních zařízení povolání, zaměstnání

Bookmark and Share

Popis pracovního místa, náplň práce a další charakteristiky povolání a zaměstnání Podpora uživatelů mobilních zařízení

Název pracovního místa, povolání: Podpora uživatelů mobilních zařízení

Podpora uživatelů mobilních zařízení alternativní názvy povolání a zaměstnání:

Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení
IT Technik pro mobilní zařízení
Specialista podpory pro chytrá mobilní zařízení
Technik pro podporu uživatelů mobilních telefonů a tabletů
Specialista IT podpory mobilních zařízení

Podpora uživatelů mobilních zařízení obvyklá oddělení ve firmě

Oddělení IT, Oddělení IT podpory uživatelů, Oddělení podpory uživatelů mobilních zařízení

Podpora uživatelů mobilních zařízení náplň práce:

Podpora uživatelů mobilních zařízení všech platforem (Android, iOS, Windows 10 Mobile, BlackBerry), řešení aktuálních problémů uživatelů, eskalace problémů second level podpoře a dodavatelům, zakládání i řešení incidentů (například v HP Service Manager nebo podobném SW), testování nových aplikací, verzí operačních systémů a aktualizací, správa tabletů a chytrých mobilních telefonů v mobile device management systému (například MobileIron nebo AirWatch), předávky, výměny, vratky i servisní zápůjčky zařízení.

Podpora uživatelů mobilních zařízení nadřízené pracovní pozice:

Manager IT oddělení
Vedoucí oddělení Service Desk
Manager IT Support Callcentra
Vedoucí oddělení podpory uživatelů mobilních zařízení

Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení podřízené pracovní pozice a pracovní místa:

Samostatná pracovní pozice bez manažerské kompetence

Předpoklady pro výkon zaměstnání Podpora uživatelů mobilních zařízení

Komunikativní osoba, IT přístup, logické a systémové myšlení, časová pružnost, flexibilní myšlení, stresová odolnost

IT Technik pro mobilní zařízení požadavky zaměstnavatelů

zkušenosti v oblasti IT, znalost operačních systémů, hardware i aplikací mobilních telefonů a tabletů (iOS, App Store, Android, Google Play Store, Windows Phone, Windows 10 - mobilní verze, MS Windows Store), znalost ITIL standardů, znalost platformy Windows a MS Office, znalost systémů pro správu mobilních zařízení (MDM systémy, například AirWatch, MobileIron)

Pracovní podmínky pro pracovní místo Podpora uživatelů mobilních zařízení

Práce je prováděna zejména v kanceláři, občasné návštěvy na různých lokalitách v rámci řešení problémů VIP uživatelů, častá osobní, telefonická nebo emailová komunikace s zákazníkem (uživatelem mobilních zařízení)

Podpora uživatelů mobilních zařízení obvyklá školení a vzdělávací kurzy

Komunikační dovednosti, time management, stresová odolnost, asertivita, komunikace s klientem, řešení problémů, zvládání krizových situací, systémy pro správu mobilních zařízení pro pracovníky IT podpory, HW, operační systémy a aplikace pro mobilní telefony a tablety, Windows a MS Office pro IT pracovníky

Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení - Mobile Device Support Specialist názvy pozice v angličtině

Mobile Device Support Specialist
First Line Support for Smart Devices
Mobiles and Tablets Support Specialist
IT Support Technician for Mobile Technologies
IT Support Specialist - Smart Devices

Podpora uživatelů mobilních zařízení profesní životopis vzor ke stažení

Vzor strukturovaného profesního životopisu pro pracovní pozici Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení ke stažení zdarma v českém jazyce

Podpora uživatelů mobilních zařízení průvodní dopis vzor ke stažení zdarma

Vzor průvodního dopisu (motivačního dopisu, žádosti o zaměstnání) ke stažení zdarma v češtině pro pracovní místa Podpora uživatelů mobilních zařízení, Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení, IT Technik pro mobilní zařízení

Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení - Mobile Device Support Specialist životopis vzor v angličtině ke stažení

Vzory profesního strukturovaného životopisu (CV, Curriculum Vitae, Resume Sample) v angličtině pro pracovní pozici Mobile Device Support Specialist, ke stažení zdarma

Mobile Device Support Specialist motivační dopis vzor v angličtině ke stažení

Vzor motivačního dopisu (Cover Letter, Application Letter, Motivation Letter) v anglickém jazyce ke stažení zdarma pro pracovní místa Mobile Device Support Specialist, First Line Support for Smart Devices, Mobiles and Tablets Support Specialist

IT Technik pro mobilní zařízení popis pracovního místa v angličtině

Anglickou verzi popisu pracovního místa a náplně práce (Job Description) pro povolání a zaměstnání Podpora uživatelů mobilních zařízení (Mobile Device Support Specialist, First Line Support for Smart Devices) naleznete na stránce:

Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení nabídky práce a zaměstnání:

Volná pracovní místa, nabídky práce a zaměstnání pro pracovní místa Podpora uživatelů mobilních zařízení, Pracovník IT podpory pro mobilní zařízení, IT Technik pro mobilní zařízení, Specialista podpory pro chytrá mobilní zařízení naleznete zde:

Povolání, zaměstnání z oboru: Informační technologie a telkomunikace

Autor: (c) Aditus consult s.r.o. - personální agentura

Popis pracovního místa Podpora uživatelů mobilních zařízení zobrazen: 4587

Další popisy pracovních míst a pracovní náplně povolání a zaměstnání

(c) Aditus Consult s.r.o.
personální agentura

(c) Hledám Práci.cz
pracovní server