Programátor zaměstnání, povolání, pracovní místo

Programátor povolání, zaměstnání

Bookmark and Share

Popis pracovního místa, náplň práce a další charakteristiky povolání a zaměstnání Programátor

Název pracovního místa, povolání: Programátor

Programátor alternativní názvy povolání a zaměstnání:

Vývojář IS
Developer softwaru
Softwarový vývojář
SW developer
Inženýr vývoje software

Programátor obvyklá oddělení ve firmě

Oddělení vývoje informačních systémů, Oddělení IT

Programátor náplň práce:

Návrh a vývoj a úprava programů, software a informačních systémů, programování, tvorba kódu.

Programátor nadřízené pracovní pozice:

Projektový manager
Software Architect
Programátor Senior
Manager oddělení vývoje IS
Vedoucí oddělení vývoje

Vývojář IS podřízené pracovní pozice a pracovní místa:

Programátor je obvykle samostatná pozice bez dalších podřízených. V některých případech jsou pozici pragramátor podřízeny následující pracovní místa:

Programátor Junior

Tester

Předpoklady pro výkon zaměstnání Programátor

Logické myšlení, systémový přístup, analytické schopnosti, pečlivost, dodržování standardů

Developer softwaru požadavky zaměstnavatelů

znalost programovnání v programovacích jazycí a nebo databázích na různých platformách, programovací jazyky (JAVA, J2EE, J2SE, J2ME, C, C++, C#, Visual C++, Visual Basic, Basic, PHP, ASP, SQL, Perl, Ajax nebo dalších).

Pracovní podmínky pro pracovní místo Programátor

Práce je vykonávána v kanceláři, každodenní práce u počítače.

Programátor obvyklá školení a vzdělávací kurzy

Kurzy programování v jednotlivých programovacích jazycích respektive verzí programovacích jazyků, vývojářská prostředí, kurzy standardů vývoje IS, jazykové kurzy.

Vývojář IS - Programmer názvy pozice v angličtině

Programmer
Software Developer
Software Engineer
IS Developer
SW Coder

Programátor profesní životopis vzor ke stažení

Vzor strukturovaného profesního životopisu pro pracovní pozici Vývojář IS ke stažení zdarma v českém jazyce

Programátor průvodní dopis vzor ke stažení zdarma

Vzor průvodního dopisu (motivačního dopisu, žádosti o zaměstnání) ke stažení zdarma v češtině pro pracovní místa Programátor, Vývojář IS, Developer softwaru

Vývojář IS - Programmer životopis vzor v angličtině ke stažení

Vzory profesního strukturovaného životopisu (CV, Curriculum Vitae, Resume Sample) v angličtině pro pracovní pozici Programmer, ke stažení zdarma

Programmer motivační dopis vzor v angličtině ke stažení

Vzor motivačního dopisu (Cover Letter, Application Letter, Motivation Letter) v anglickém jazyce ke stažení zdarma pro pracovní místa Programmer, Software Developer, Software Engineer

Developer softwaru popis pracovního místa v angličtině

Anglickou verzi popisu pracovního místa a náplně práce (Job Description) pro povolání a zaměstnání Programátor (Programmer, Software Developer) naleznete na stránce:

Vývojář IS nabídky práce a zaměstnání:

Volná pracovní místa, nabídky práce a zaměstnání pro pracovní místa Programátor, Vývojář IS, Developer softwaru, Softwarový vývojář naleznete zde:

Povolání, zaměstnání z oboru: Informační technologie a telkomunikace

Autor: (c) Aditus consult s.r.o. - personální agentura

Popis pracovního místa Programátor zobrazen: 9756

Další popisy pracovních míst a pracovní náplně povolání a zaměstnání

(c) Aditus Consult s.r.o.
personální agentura

(c) Hledám Práci.cz
pracovní server